Чому саме ми?

15.10.2017

Чистота - чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного життя. Що таке Космацька ОТГ? Це 3200 приватних будинків. Одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота яка починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, зі злагодженої роботи комунальних служб, сільської ради... Адже чистота села - справа спільна для всіх і кожного.

Адміністрація КП «КАРПАТИ-КПБ» інформує Вас про те, що згідно з чинним законодавством України, а саме відповідно до ч.2 ст.35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. Згідно рішень сесії Космацької сільської ради №____ від 10.10.2017р. «Про право вивезення твердих побутових відходів на території Космацької ОТГ»  виконавцем послуг з вивезення побутових відходів визнано комунальне підприємство «КАРПАТИ-КПБ» Космацької сільської ради.

Згідно з п.1 ч.3 ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов'язується укласти договір на надання житло-комунальних послуг. До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги. Згідно Правил благоустрою території КОсмацької ОТГ, затверджених рішенням сесії Козятинської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою » від _________. №_________МР, до порушень цих Правил відноситься відсутність у підприємств, установ, організацій, підприємців, мешканців, які мають у власності або користуванні приміщення (будівлі, споруди), договору на вивезення побутових відходів зі спеціалізованими організаціями. Відповідно до Правил благоустрою, при виявлені фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження. Згідно зі ст. 152 "Кодексу України про адміністративні правопорушення", порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до1360грн.). Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушення Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території Космацької ОТГ і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Прохання до жителів сіл Космач, Прокурава, Брустурів звернутись в Приміщення Космацької сільської ради, або у будинок старости для оформлення договору на вивезення твердих побутових відходів.

Отримати додаткову чи роз'яснювальну інформацію можна за телефоном (098) 068 24 04

З повагою,
Адміністрація КП «КАРПАТИ-КПБ»